ANDAÇ DIŞ TİCARET

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

“Geçmişin Tecrübesiyle Geleceğe Güvenle” sloganıyla ticari faaliyetlerini sürdüren Andaç Dış Ticaret Gıda İnş. Plastik San. Tic. Ltd. Şti. olarak 30 yıllık bilgi birikimi ve her biri alanında uzman personellerinin oluşturduğu sinerji ile kendi profosyonel eksperlerimizce titizlikle belirlediğimiz bahçelerden kaliteli işçilikle, işlemeye hazırladığımız ürünleri, gıda güvenliği açısından önem arz eden tüm koşulları ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmek suretiyle hem iç pazara hem de dış pazara yüksek kalite standartlarında sunmaktayız. Öncelikli olarak Hatay ve Adana olmak üzere Muğla, Antalya, Bursa, İzmir yörelerinden tedarik ettiğimiz narenciye başta olmak üzere müşterilerimizce talep edilen tüm meyve ve sebze çeşitleri 12.000 m2 açık, 3000 m2 kapalı alanda 200 tonluk soğuk hava deposu, 3 adet sarartma odası bulunan, günlük üretim kapasitesi 200 ton olan ileri teknolojik altyapıya sahip olarak kurulmuş tesisimizde işlenmekte, boylanmakta ve istenilen şekillerde paketlenmektedir. Ayrıca tesisimizde ürün tedariğinde önemi büyük olan insan sağlığına zararsız plastik kasa üretimi yapılmakta olup tedarik zincirinde devamlılık sağlanmaktadır.

“ANDAÇ” markasıyla yaş meyve ve sebze söktöründe faaliyet gösteren merkezi Ankara’da bulunan firmamız, iç ve dış pazarlara yaş sebze ve meyve dağıtımını Hatay Erzin’deki fabrikasından gerçekleştirmektedir. Türkiye’de süper market zincirleri, lokal marketler, toptancılar, ihracatçılara mal tedariği sağlamasının yanı sıra ülke dışında Rusya, Ukrayna, Romanya, Irak, Gürcistan, Polonya, Litvanya gibi ülkelere direk ihracat yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün ve çağın getirdiği yenilikleri sürekli takip eden firmamız müşterilerine hep daha iyisini sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

 Misyon:

 Şirketimizin kuruluşundaki temel değerlerden taviz vermeden, en önemli varoluş sebebimiz olarak gördüğümüz çalışanlarımızın entelektüel sermayesini tam olarak faaliyetlerine yansıtarak, toplumu esas alan bir anlayışla daima en kaliteli ürün ve hizmetleri uygun fiyat ile müşterilerimize sunmak.

 Vizyon:

 Yurt içi ve yurt dışı piyasalarda yaş meyve ve sebze tedariki alanında taleplere uygun çözümler üretebilen, hasattan sofraya kadar üründe kaliteyi ve gıda güvenliğini esas alan, müşterilerince öncelikli olarak tercih edilen global bir marka olabilmek.

İlkelerimiz

  • Devlete, tüketicilere, çalışanlara ve tedarikçilere karşı dürüst davranmak.
  • Tüketici taleplerine öncelik vererek, ürün ve hizmetlerinin kalitesiyle oluşturduğu müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.
  • Tüm paydaşları ile profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesine dayalı  uzun süreli ilişkiler kurmak.
  • Çağdaş bir  yönetim sistemine sahip olmak.
  • Yüksek etik standartlara bağlı kalmak.
  • Çevre koruma, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularına gerekli hassasiyeti göstermek.

 Kalite Politikamız

Tüm ekibimizin benimsediği ben değil biz prensibi ile, yönetim sistemimizin sürekliliğini sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek. Sürekli değişen müşteri şartlarını, teknoloji ve yenilik odaklı satış stratejisi ile takip ederek tam olarak karşılamak ve böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, ülke ekonomisine katma değer sağlayabilmek.